Dereck Chisora (31-9, 22 KO) znokautował w drugiej rundzie Artura Szpilkę (22-4, 15 KO) na gali organizowanej w Londynie.
Pierwsza zapoznawcza runda nie wskazywała na to, że ten pojedynek tak szybko się zakończy. Gdy tylko Chisora podkręcił tempo i zamknął Polaka przy linach można już było przewidzieć do czego to doprowadzi. Polak został znokautowany po trzech bardzo mocnych ciosach Anglika.
Ciężko nawet na chłodno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, ale wydaje się, że taktyka trenera Romana Anuczina była całkowicie błędna, gdyż Szpilka z takim rywalem jak Chisora nie miał prawa wchodzić w półdystans, oraz trzymać się lin. Nie wiadomo co teraz z karierą Polaka po tak brutalnym nokaucie, ale jedno jest pewne – to koniec marzeń o wielkim boksie dla Artura Szpilki.
SPONSOR PORTALU